Hravá elegance

Různé plyšové a keramické postavičky nás svou roztomilostí dokážou vždy chytnout za srdce. A tak si jednu, dvě nebo tři koupíte a po příchodu domu jen kroutíte hlavou a přemýšlíte, kam je postavit. Nepropadejte panice! Ukážeme vám, jak na první pohled dětskou dekoraci proměnit v hravou eleganci, která bude slušet i vašemu domovu.

Pokračovat ve čtení „Hravá elegance“

LED lucerny čtyřikrát jinak

LED lucerny mají hned několik přednosti. Kromě toho, že nemusíte mít zásobu svíček, které by mohly způsobit „vánoční katastrofu“, stačí drobná obměna a každý rok si můžete vytvořit různorodou dekoraci na stůl, komodu nebo třeba římsu krbu. Tak na nic nečekejte, udělejte si horky čaj a pusťte se do tvoření.

Pokračovat ve čtení „LED lucerny čtyřikrát jinak“

Stolování v severském stylu

Jednoduchost, vzdušnost a spojení s přírodou. To je skandinávský styl, který je stále velmi oblíbený. Doplňky inspirované severem najdete i v naší nabídce. A můžete si s nimi vytvořit třeba takovouto vkusnou dekoraci na vánoční stůl.

Pokračovat ve čtení „Stolování v severském stylu“

Dlouhé zimní večery

Stmívá se čím dál tím dříve a to je právě ten čas, kdy ze skříní a krabic vytahujeme všemožná světýlka, svíčky a lucerničky. Nechte se inspirovat a vneste světlo i do svého domova!

Pokračovat ve čtení „Dlouhé zimní večery“